Artykuły

10 rzeczy, które musicie wiedzieć o Christy

1. Jest najbardziej onieśmielająca z całej grupy, a to chyba o czymś świadczy.

2. Nie dajcie się zwieść jej filigranowej budowie i delikatnej buźce. Jednym podniesieniem brwi potrafi obrócić budynki w pył.

3. W każdą rozmowę wplata temat seksu. Wibratory, dziewictwo, porno – wszystkie karty na stół. Seks też na stół bo. jak wiadomo, stół to idealne miejsce do uprawiania seksu.

4. Spotyka się z Toddem, który wcześniej był chłopakiem Briany. Jest trochę opieszały, cichy i uprzejmy. Zupełnie nie potrafi oprzeć się Tornado Christy, która wcale nie ukrywa, że marzy o chwili, kiedy Todd przed nią uklęknie i zada jej TO pytanie. Jeśli mogłaby przyszyć swój palec serdeczny do jego czoła nie ryzykując gangreny, z pewnością by to zrobiła. Przecież i tak szuka pierścionka bez niego. Co więcej, sama znajduje pierścionek i bez ogródek mu o tym mówi. A to wszystko jeszcze przed zaręczynami!

5. Traci jest już zaręczona ze swoim wieloletnim partnerem i wkurza ją, że Christy wciąż gada o swoim ślubie, chociaż NIE JEST NAWET ZARĘCZONA. To zrozumiałe? Nie dla Christy.

6. Christy ma dwójkę dzieci, również niskiego wzrostu, które nie goszczą często na ekranie.

7. Christy miała kiedyś problem z alkoholem i od czterech lat nie pije. Ale kiedy wychodzi na miasto z przyjaciółkami, w ogóle się nie wyróżnia. To nie tequila rozwiązuje jej język – ona po prostu jest taka straszna.

8. Podobnie jak część jej koleżanek, Christy ma za sobą przygodę z aktorstwem, ale teraz pracuje z domu jako doradca finansowy.

9. Z całej grupy to właśnie Christy dobrze mieć zawsze na oku. Jest pierwsza do awantury, pierwsza zalewa się łzami i zrobi wszystko, żeby postawić na swoim. Koleżanki z programu są jej najlepszymi kumpelami, ale to NIE znaczy, że nie oberwą od niej torebką po głowie, jeśli Christy uzna, że zaszła taka potrzeba.

10. W dzieciństwie śmiano się z niej i wpychano do śmietnika. Ale sądząc po tym jak zachowuje się podczas kłótni, już nauczyła się jak należy się bronić.