Artykuły

Zeswatani - spis odcinków

Niech żyje zeswatana para!
Trzy amerykańskie pary pochodzące z różnych kultury przygotowują się do zawarcia aranżowanego małżeństwa. Christian i Maria, nastoletni nowojorscy Romowie, po raz pierwszy zostaną sami podczas wesela. Czy się w ogóle polubią?

Koszmarni teściowie
Pobieranie się z obcą osobą jest wystarczająco stresujące, a tu jeszcze teściowie! Maria przeprowadza się do Christiana i jego rodziny. Piękność z Południa, Meghan, obawia się, że zostanie przyćmiona na własnym wymarzonym ślubie.

Koniec miesiąca miodowego
Przygotowania do ślubu Ragini z Veeralem trwają, ale narzeczoną opadają wątpliwości. Maria i Christian wdają się w swoją pierwszą małżeńską kłótnię, po której Maria wychodzi, a Christian obawia się, że już nie wróci. Meghan wprowadza się do Josha, ale mieszkanie z jego bratem i wężem nie jest spełnieniem jej marzeń o wspólnym życiu.

Wysoka cena
Nie wiadomo, czy małżeństwo Christiana i Marii przetrwa, bowiem młoda żona przepadła bez śladu. Meghan i Josh borykają się z realiami utrzymania domu, a złamana noga Ragini i niezorganizowanie Veerala opóźniają przygotowania do ich wystawnego hinduskiego ślubu.

W oczekiwaniu na dziecko
Veeral martwi się wątpliwościami Ragini na temat ich związku, Christian i Maria przygotowują się do rodzicielstwa, a Megan i Josh są w szoku, gdy odkrywają, że być może już niedługo będzie ich troje.

Ujawnione sekrety
Na wieść o ciąży Meghan wpada w depresję. Sfrustrowana ciągłymi kłótniami Ragini nakłania Veerala do pójścia na terapię małżeńską, której efektem jest szokujące odkrycie. Christian bez entuzjazmu podchodził do relacji z Marią, a teraz ona ma wątpliwości, czy ich związek przetrwa.

Ja, albo twoja rodzina!
Christian się wścieka, gdy zarzuca mu się złe traktowanie Marii, a jego brat Peter jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że on następny zostanie wyswatany. Meghan próbuje zawalczyć o siebie, gdy wścibska teściowa składa jej niezapowiedzianą wizytę. Ragini toczy bój z Veeralem, bo jego rodzice planują się do nich wprowadzić.

Pod presją
Veeral próbuje namówić Ragini do przyjecia jego nazwiska podczas przeładowanej emocjami ceremonii ślubnej. Meghan dochodzi do punktu krytycznego ze stale wszystko krytykującą potworną teściową, Lisą. Gdy Peter dowiaduje się, że może zostać wyswatany z dziewczyną, którą pozna na przyjęciu z okzacji 20 rocznicy ślubu Niny i Michaela, grozi, że nie pójdzie narażając na szwank reputację Christiana i Marii, jako małżeństwa godnego zaufania.

Spotkanie par
Siostra Veerala, Payel, wydaje uroczystą kolację, na której trzy wyswatane pary spotkają się po raz pierwszy. Wkrótce wieczór zamienia się w festiwal wzajemnych oskarżeń i szokujących odkryć. Ragini kłóci się z Marią na temat posagu, Josh i Veeral stawiają Christiana pod ścianą, pytając go o seks, a Meghan wybucha płaczem opowiadając o awanturze z Joshem.

Zeswatani ponownie
Wcześniej nieprezentowane sceny i nowe fakty z życia naszych wyswatanych par i ich rodzin. Od pierwszych chwil sam na sam Christiana i Marii, przez ekstremalne środki, do których uciekli się rodzice Ragini szukając jej męża, po Ninę broniącą w mediach społecznościowych swego syna, któremu zarzuca się, że źle traktuje Marię.