Programy

Dance Moms

 

Program opowiada o słynnej szkole tańca Abby Lee Dance Company z Filadelfii prowadzonej przez charyzmatyczną Abby Lee Miller. "Dance Moms" to propozycja dla miłośników koków, cekinów i bezczelnych kobiet. Program pokazuje pierwsze kroki dzieci, które chcą zostać gwiazdami, ale jego prawdziwymi bohaterkami są ich mamy, które nie opuszczą żadnej próby ani występu i są gotowe na wszystko. Widzów czeka dużo tańca i afer. Dziewczynki są coraz bliżej mistrzostw kraju, mimo zakulisowych kłótni między mamami. Powinniśmy poprosić, żeby się uspokoiły, ale wtedy spektakl nie byłyby aż tak ciekawy.

Dziewczynki mają niewiele lat, ale są poważne, skupione i zdeterminowane. Dzięki mamom wiedzą, że talent jest istotny, lecz niewystarczający do osiągnięcia sukcesu. W studiu Abby panuje atmosfera rywalizacji - mamy wiedzą, z kim się zaprzyjaźniać, a z kim walczyć. Widać, że zrobią wszystko, żeby ich córeczki osiągnęły sukces.

Tancerki walczą o miejsca na szczycie piramidy Abby. Abby prezentuje ją pod koniec każdego odcinka, żeby pokazać, które dziewczynki się spisały, a które muszą się podciągnąć, jeśli marzą o sukcesie. Wpływ na pozycję tancerek często mają relacje Abby z ich matkami. Jeśli twoja córka ma być na szczycie, musisz się dogadać z Abby.

 

 

Uważajcie na:

  • Mellissa - mama Maddie i Mackenzie - jest krytykowana za swoje bliskie relacje z Abby. Czy to dlatego jej córkom idzie tak dobrze?
  • Bezpośrednia krytyka Abby sprawi, że będziecie chować się za poduszkami. Simon Cowell wygląda przy niej jak potulny kotek.
  • Przerażający uśmiech Chloe. Boimy się o mięśnie jej twarzy.
  • Łzy. Abby potrafi każdego doprowadzić do łez; w jej programie łzy kapią jak woda w fabryce napojów. Nie tylko dziewczyny płaczą - Abby też nie ukrywa emocji.

Lista odcinków sezon 5

Lista odcinków sezon 4

Lista odcinków sezon 3