Programy

Kim i królowe piękności

Poniedziałki o
-  
21:00

Poniedziałki o 21:00

Wszyscy coś wiemy o konkursach piękności, ale niewiele mówi się o kobietach, które pomagają ich uczestniczkom w zdobyciu korony. Kim Gravel, niesamowita trenerka kandydatek na miss, piękność z Południa, świetnie radzi sobie z trudnymi sytuacjami miłosnymi, stawia na konkurencyjność i uwielbia górnolotny styl.

Co tydzień obejrzycie, jak Kim przeżywa silne emocje i radzi sobie z bólem brzucha, prowadząc młode dziewczyny po przepustkę do kariery. Niezależnie od tego, czy stara się zmienić nieśmiałą laleczkę w przebojową gwiazdę, czy ma do czynienia z nieoszlifowanym diamentem - zawsze są stałe elementy programu: Łzy. Wściekłość. Korony.


Czego można się spodziewać?

  • "Byłam brzydkim kaczątkiem". Nie ma znaczenia, czy Kim rzeczywiście wyglądała w młodości tak nieatrakcyjnie, jak to przedstawia. Interesująca jest jej opowieść o tym, jak przekonanie o byciu nieładnym dzieckiem sprawiło, że zapragnęła zostać bohaterką konkursów piękności i jak tego dokonała.
  • "Staram się zmienić te dziewczyny w liderki". Kim wierzy w swoje podopieczne. Nie akceptuje lalek Barbie, pragnie, by stały się pełnokrwistymi królowymi tego świata.
  • "Za wszystko winię matki". Kim nie boi się obarczyć matek winą za stworzenie bezwolnych robotów, które ona musi przemienić w atrakcyjne i samodzielne dziewczyny. Organizuje im piekło. Eufemistycznie to ujmując: jest wymagająca.
  • "Nigdy nie wygrasz, jeśli się zatniesz." Kim wie, co robić, żeby wygrać konkurs. Trzeba się ładnie wysławiać, mówić z dumą, nie można się jąkać.


Kim Gravel: Miss stanu Georgia z 1991 roku, została trenerką uczestniczek konkursów piękności numer jeden w Ameryce. Jest głośna, dumna i wszystkim się stawia. I na dodatek każe do siebie mówić: "Grav-elle".

Stałe punkty programu: Łzy. Złość. Korony.