Programy

Nowy uśmiech, nowe życie

Czy możesz sobie wyobrazić zęby tak zniszczone, że uniemożliwia to Twoje normalne życie? Niektórzy mają tak słabą kondycję zębów, że nie mągą chodzić na randki, pracować, ani nawet prowadzić domu ze względu na ekstremalny niepokój, ból i wstyd, których doświadczają na co dzień. Teraz Lifetime daje tym ludziom drugą szansę z "Nowy uśmiech, nowe życie"- nowym serialem dokumentującym emocjonalną, psychologiczną i fizyczną podróż w czyniące cuda zabiegi stomatologiczne. Serial "Nowy uśmiech, nowe życie" będzie miał premierę w poniedziałek 12 października o 22:00.

Na przestrzeni sześciu godzinnych odcinków, zespół stomatologów będzie pracował z dwunastoma pacjentami z całego kraju. Zespół nowojorski to m.in. Dr Amir Ahmadi, Dr Debra Glassman i Dr Ramin Tabib oraz Dr Kimberly Knopf i Dr Bill Dorfman w Los Angeles. Zetknął się oni z najgorszym uzębieniem, jakie kiedykolwiek widzieli. Zdiagnozują je i przywrócą uśmiechy klientom, dając im możliwość odzyskania pewności siebie i dadzą im powody do dumy.

Premierowy odcinek  "Nowy uśmiech, nowe życie" pokazuje Alyssę - starszą licealistkę, która urodziła się z dysfunkcją genetyczną, co powstrzymało wiele zębów przed wybiciem się. Alyssa ma nadzieję, że z pomocą doktora Ahmadi, będzie mogła chodzić z uniesioną głową, randkować i poznać smaki życia rówieśników. Epizod ten pokazuje także Marka, który miał doskonale wyrośnięte zęby i uwielbiał się uśmiechać aż do wypadku w szkole średniej, w czasie meczu baseballa. Od tamtego czasu ma zamknięte usta i niską samoocenę. Teraz Mark ma nadzieję, że po operacji dentystycznej odzyska pewność siebie i znów będzie się uśmiechał.