Programy

Wahlburgers

Wahlburgerowie

Piątki o
-  
21:00

Piątki o 21:00

Tak, nie mylicie się. To rodzina Marka Wahlberga za sterami burgerowni. Pachnie boską interwencją?

Mark, Donnie i Paul, ich starszy brat i utalentowany kucharz, są trójką z dziewiątki rodzeństwa. Wspólne jedzenie obiadów miało ogromne znaczenie podczas ich dzieciństwa w tej robotniczej, silnie ze sobą związanej rodzinie. Teraz jako dorośli i sławni prowadzą kilka barów z burgerami. Poznacie też ich genialną mamę.

W efekcie powstał program będący dobrze dobraną mieszanką "kuchennych koszmarów", faktów z życia gwiazd i rodzinnej miłości, czyli to co najlepsze u innych, zawarte w jednym.

Czego się spodziewać?

  • Niesamowitych zdjęć rodzinnych. Jeśli marzą się wam fotki Marka i Donnie'ego z fryzurami na czeskiego piłkarza, to macie szczęście.

  • Szacunku do matki. Uprzedzenia społeczne i patriarchalne mogłyby sugerować, że duże mięśnie i sława zapewnią Markowi najmocniejszą pozycję. Nic z tego. Alma Wahlberg trzyma rodzinę w tak mocnym uścisku, że chłopcy zawsze mają pod ręką płaszcze do rzucenia jej pod nogi na wypadek kałuży.

  • Bostońskiego akcentu. Mówią genialnie. Mark to wcale nie Mark, tylko "Maaaahhhhk". Wreszcie się tego nauczycie.

  • Kulinarnego porno. Jeśli nie macie ochoty oglądać skwierczących, megaapetycznych burgerów, to się nie dogadamy. Zanim trzech braci skończy opowiadać o miłości do burgerów i romantycznym aspekcie tradycji gotowania, serwowania i konsumowania, zdążycie zamówić przez telefon całą kopę bułek z kotletem.

  • Konfliktu uczuć. Są rodziną. Kochają się, ale także trochę się nienawidzą - choć nadal kochając. Nie będzie słodko i uroczo. Zobaczymy sporo soczystego napięcia w tej familii.