ŚWIĄTECZNE KINO LIFETIME

-
Od 2 grudnia w poniedziałki o 22:00 w telewizji Lifetime

ŚWIĄTECZNE KINO LIFETIME - W czwartki o 22:00 od 3 grudnia

Świąteczny lot
Flight Before Christmas, The
W czwartek 3 grudnia o 22:00 w telewizji Lifetime

Występują Mayim Bialik i Ryan McPartlin. Dwoje obcych sobie ludzi decyduje się wspólnie zająć ostatni wolny pokój w motelu, kiedy w Wigilię ich lot zostaje odwołany.

Miłość pod choinką
A Christmas Wish
W czwartek 10 grudnia o 22:00 w telewizji Lifetime

Święta to dla Heather najgorszy okres w roku. Jako kierowniczka ekskluzywnych butików w centrum handlowym Town Center musi corocznie pełnić funkcję Grincha, wypowiadając umowy nierentownym sklepom. Pewnego popołudnia jej 8-letnia siostrzenica Molly prosi Świętego Mikołaja pracującego w galerii, by znalazł chłopaka dla cioci. Molly i Heather nie wiedzą, że Mikołaj jest tam na zastępstwie — to Ryan, były prawnik, który został artystą i dekoruje galerię na święta, jednocześnie próbując odnaleźć się po stracie pracy i narzeczonej. Heather i Ryan powoli zakochują się w sobie, nie wiedząc, kim są naprawdę. Czy świąteczne życzenie Molly spełni się, czy Heather spędzi kolejne święta jako Grinch w Town Center? Występują: Tatyana Ali, Brendan Fehr, Kim Fields, Jasmine Guy, Joseph Marcell, Dan Lauria, Jackee Harry i Mindy Sterling. (2017)

Dwanaście choinek
Twelve Trees Of Christmas
W czwartek 17 grudnia o 22:00 w telewizji Lifetime

Występują: Lindy Booth, Melanie Brown i Robin Dunne. Kiedy miejscowa biblioteka zostaje przeznaczona do wyburzenia przez ambitnego i przystojnego dewelopera, Cheri organizuje konkurs na bożonarodzeniową choinkę.

Miłość na gwiazdkę
Snowed Inn Christmas
W czwartek 24 grudnia o 22:00 w telewizji Lifetime

Jenna Hudson (Bethany Joy Lenz) i Kevin Jenner (Andrew Walker) są swoimi przeciwieństwami. Oboje pracują dla tego samego nowojorskiego wydawcy internetowego. Żadne z nich nie ma planów na Święta, więc godzą się wspólnie napisać specjalny artykuł. Kiedy przez śnieżycę ich samolot ląduje w Santa Claus, w stanie Indiana, zostają przeniesieni do świątecznej krainy czarów.  Tam postanawiają poświęcić uwagę ocaleniu historycznego zajazdu prowadzonego przez Carol i Christophera Wintersów. Para dziennikarzy przezwycięża dzielące ją różnice i na nowo odkrywa magię Bożego Narodzenia. Kiedy na horyzoncie pojawia się mężczyzna z przeszłości Jenny, Carol i Christopher pomagają jej zejść się z Kevinem. Występuje również Tasha Smith. (2017)