Bardzo ciężka miłość

#
BardzoCiezkaMilosc

Marzysz o udanym związku? Poznaj klucz do szczęścia!

Każda z nas marzy o miłości na całe życie. Jednak udany związek nie rodzi się sam – to efekt pracy i zaangażowania dwóch osób. Naukowcy postanowili przyjrzeć się kluczowym kwestią, które decydują o udanej relacji. Przeczytaj, do jakich wniosków doszli!

Mówcie sobie komplementy!

Spraw, by twój partner poczuł się doceniony. Dzięki miłym słowom, każdy może poczuć się jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy. Warto podkreślać to w codziennych rozmowach.

 

Doświadczenie w związkach

Martwisz się, że nie jesteś pierwsza partnerką Twojej drugiej połówki? Niepotrzebnie! Badania pokazały, że osobom, które miały za sobą długotrwały związek, łatwiej jest uczyć się na błędach i stworzyć szczęśliwą relację.

 

Dziękuj

Choć może się to wydać banalne, warto dziękować sobie wzajemnie nawet za drobne rzeczy. To drobny i łatwy do wprowadzenia w życie gest, który pomoże wzmocnić każda relację, nie tylko z partnerem!

 

Przytulajcie się

Czuły dotyk jest doskonała formą wparcia bliskiej osoby. Dlatego oprócz przytulania, warto trzymać się za ręce czy głaskać – to naprawdę zbliża!

 

Flirtujcie

W udanych związkach iskrzy nie tylko na początku znajomości. Dlatego, nawet po wielu latach wspólnego życia, warto rozniecać w sobie iskrę pożądania. Jak to zrobić? Przypomnijcie sobie, co najbardziej pociągało Was w sobie na początku znajomości i wprowadźcie w codzienne życie element flirtu. Pozytywne efekty – gwarantowane!