15 kroków stawania się fanem Dance Moms

Krok pierwszy

Oglądasz odcinek by zobaczyć, o co w tym chodzi. Zastanawiasz się, dlaczego ktoś nawija o Eltonie Johnie małym dzieciom. Czy to nie okrutne? I te matki są takie niemiłe... Przechodzi ci przez myśl, że może obejrzysz to znowu za tydzień.

 

Krok drugi

Zakochałaś się już we wszystkich tancerzach i oczywiście, masz swojego faworyta oraz wyraźne opinie o mamach. Wciągnęłaś się w politykę piramid, a obejrzałeś dopiero jedną trzecią odcinków pierwszego sezonu. Coraz bardziej się wkręcasz…

 

Krok trzeci

Zorganizowałaś sobie maraton „Dance Moms” i zapiera ci dech przy każdym epizodzie. Ta sytuacja wydarzy się wkrótce znowu i to nie raz!

 

Krok czwarty

Jesteś teraz bardzo zaangażowany w konflikt Kelly vs. Christi. Nie możesz zrozumieć, dlaczego one nie mogą sobie wybaczyć. Tak tęsknisz za tym, jak razem piły. Po odejściu Chloe czujesz się tak, jakby ktoś ci umarł. Przez chwilę nawet rozważasz bojkot programu. Oczywiście finalnie nie decydujesz się na to, ale ból nie przechodzi.

 

Krok piąty

Googlujesz cytaty Holly zamiast, jak zwykle, oglądać w necie całą tę ogłupiającą papkę.

 

Krok szósty

Poniedziałek staje się twoim ulubionym dniem tygodnia! Czasem łapiesz się na tym, że życzysz sobie, by weekend minął szybciej i żebyś znów mógł obejrzeć na ekranie kolejny odcinek Dance Moms.

 

Krok siódmy

Rozwiązujesz kilka quizów o bohaterach Dance Moms... I siedzisz nad nimi tak długo, aż otrzymasz oczekiwany wynik. Przecież jesteś zupełnie niepodobna do Christi! Czy oni nie widzą, że jesteś taka jak Holly? Nie byłaś tak smutna od chwili, gdy quiz SATC nazwał Cię Mirandą. Tak, tą Mirandą.

 

Krok ósmy

Zauważasz, że tłumaczysz się ze swojej obsesji na puckie Dance Moms przyjaciołom. To nie jest obsesja, ok? Po prostu bardzo troszczysz się o tych ludzi. To jest prawdziwe życie. Dlaczego nikt tego nie rozumie?

 

Krok dziewiąty

Dlaczego już nikt nie chce z tobą gadać o Dance Moms?

 

Krok dziesiąty

Odkrywasz społeczność Dance Moms w internecie i na Twitterze. Odżywasz!

 

Krok jedenasty

Wsiąkasz w batalię na Twitterze z fanami, którzy nie podzielają twojej opinii o tym, że w drugim sezonie taniec Chloe był zdecydowanie lepszy od Maddie.

 

Krok dwunasty

Ściągnąłaś z iTunesa całą dziewczyńską muzykę i wrzuciłaś ich wideoklipy do zakładek na YouTubie. Oglądasz też strój wojskowy Kendall K. Na Halloween...

 

Krok trzynasty

Idziesz na pielgrzymkę do Pittsburga. Nie widzisz wprawdzie gwiazd, ale spacerujesz po miejscach, gdzie mogłaby mieszkać Melissa.

 

Krok czternasty

Stworzyłaś filmik zmontowany z najlepszych występów Dance Moms. Dumnie wrzuciłaś go na YouTube'a pod nickiem DanceMoms4ever<3. Kiedy pojawia się myśl o tym, że dawniej miałaś więcej prawdziwego życia poza społecznością skupiającą w internecie fanów Dance Moms, odpędzasz ją.

 

Krok piętnasty

Dałaś radę wytrzymać aż do ostatecznego konkursu Dance Moms. Mocno ściskasz swoją ręcznie zrobioną odznakę. Patrzysz na dziewczyny i wiesz, że oddychasz tym samym powietrzem, co Abby. Krzyczysz i szalejesz z radości. Udało się! Przechodzi Ci przez myśl, że mogłabyś zostać jedną z Dance Moms…