Dance Moms kontra Dance Mums Wielka Brytania

"Kwalifikacje Abby kontra kwalifikacje Jen

Wszyscy wiemy, że surowa Abby Lee Miller potrafi wyszkolić mistrzynie. Ale czy sama odniosła w tej dziedzinie sukcesy? Abby nigdy nie występowała, jest przede wszystkim nauczycielką. Chociaż uczyła się w szkole swojej matki, nigdy nie chciała zostać tancerką i nienawidziła występów. Kiedy odkryła świat konkursów tanecznych, wiedziała, że chce pomagać wspaniałym młodym tancerkom zrealizować swój potencjał i wygrywać. W wieku 14 lat stworzyła Abby Lee Dance Company.

Jennifer ma zupełnie inne doświadczenie. Jest przede wszystkim tancerką i sama wygrała mnóstwo konkursów. Ma dużo większe doświadczenie w występowaniu niż w uczeniu. Ale jest także właścicielką The Jennifer Ellison Fame Academy, gdzie pełni funkcję dyrektorki, a czasem także instruktorki.

Kto wygrywa? Ciężko zadecydować... Może ogłosimy remis?"

 

Tayluer kontra Maddie

"Zdążyliśmy już poznać dziewczynki z zespołu Abby. Nie możemy doczekać się brytyjskiej wersji programu, więc spróbowaliśmy zebrać w internecie informacje o jego uczestniczkach. Jedno z nazwisk zdecydowanie wydaje się znajome!

Tayluer Amos w 2012 roku zajęła 3. miejsce w organizowanym przez stację Sky 1 prestiżowym konkursie ""Got to Dance"". Występowała w duecie baletowym ""Tayluer and Elliot"". Później para młodych tancerzy wygrała ważny konkurs taneczny w Las Vegas. Czy Tayluer jest brytyjską Maddie?

Fani programu Dance Moms na pewno wiedzą, że Maddie to ulubienica Abby, która często odnosi sukcesy. Zdobyła więcej tytułów, niż możemy zliczyć, i pojawiła się z kilku teledyskach. Ostatnio wystąpiła w chwalonym przez krytyków klipie do piosenki Sii ""Chandelier"".

Jeszcze za wcześnie, aby porównywać obie tancerki, ale jesteśmy pewni, że rywalizacja między nimi byłaby niezwykłym widowiskiem!"

 

Liverpool kontra Pittsburgh

"Wiemy już, że szkoła Abby Lee Miller mieści się w jej rodzinnym Pittsburghu w stanie Pensylwania, a Jennifer Ellison ze swoim zespołem będą trenować w Liverpoolu. Jakie są oba miasta?

Liczba mieszkańców:
Pittsburgh: 306 000
Liverpool: 465 000

Sławni mieszkańcy:
Pittsburgh: m.in. Andy Warhol, Christina Aguilera i Gene Kelly
Liverpool: m.in. Rick Astley, Tom Baker, The Beatles i Pete Burns

Wydaje nam się, że to Pittsburgh ma szyk i styl..."

Ciekawostki:

"Pittsburgh bywa nazywany miastem mostów. Ma ich więcej niż Wenecja.
Liverpool jest wpisany do Księgi rekordów Guinnessa jako stolica muzyki pop. Czyż to nie wspaniałe?
Chyba trudno będzie nam się zdecydować."