Dance Moms

#
DanceMoms

10 oznak fana Dance Moms

Istnieje pewna różnica pomiędzy zwykłym obserwatorem tanecznych i życiowych zmagań uczestników programu, a byciem zagorzałym fanem Dance Moms. Ten tytuł wymaga znacznie więcej, niż tylko oglądania każdego epizodu czy materiałów dodatkowych. Dla największych wielbicieli „Dance Moms” znaczy dużo więcej niż „program telewizyjny”! Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy zasłużyłaś już na odznakę „SUPER FANA” – czytaj dalej i sprawdź, na ile pytań odpowiedziałaś twierdząco!

1. Wiesz, co oznacza plié i jak to przeliterować, nawet jeśli nigdy nie miałaś okazji spróbować go w praktyce ;)

2. Poprawnie odpowiadasz na wszystkie pytania w quizach dotyczących Dance Moms. Brawo! Zapewne ten test również to potwierdzi ;)

3. Piramida już nie kojarzy Ci się z Egiptem, figurą wykonywana przez czirliderki, czy nawet czekoladą Tablerone (te czekoladowe trójkąty zdecydowanie nie są górami, bez względu na to, co mówią o tym inni), lecz z ważnym rytuałem, który pojawia się na otwarcie każdego epizodu Dance Moms.

4. Bardziej interesujesz się zachowaniem mam i codziennym życiem młodych tancerzy, niż swoich bliskich znajomych. A to wszystko dzięki informacjom publikowanym na Facebooku, Instagramie, YouTubie, czy w innych mediach społecznościowych, które śledzisz 24/7.

5. Ćwiczyłaś headshoty, mimo że wiesz, że nigdy nie będą tak dobre jak te, które robi Maddie. Nie poddajesz się i nadal próbujesz.

6. Z filmików Mckenzie wyciągnęłaś dla siebie kilka wskazówek dotyczących makeup'u. Wiesz, że to działa, bez względu na to, w jakim jesteś wieku (całkowicie akceptujesz to, że postrzegasz siebie osobę dorosłą i wciąż oglądasz Dance Moms).

7. Zebrałaś całą muzykę z pokazów ALDC na playliście i możesz teraz wykonywać w ich rytm ulubione choreografie.

8. Masz koszulkę z Dance Moms i jest to twój ulubiony t-shirt! Dlatego nosisz go tylko na szczególne okazje, np. kiedy chcesz pokazać, jak wielkim fanem jesteś, lub gdy ćwiczysz swoje ulubione ruchy z występów ALDC w sypialni.

9. Bardziej nie możesz doczekać się rezultatu, jaki uzyskała gwiazda ALDC w konkursie, niż wyników własnych egzaminów. Szczególnie, gdy włączają się w to Candy Apples lub MDC.

10. Masz w zanadrzu gify z Dance Moms na każdą sytuację i używasz ich regularnie w swoich postach, w komentarzach pod postami znajomych oraz wszędzie indziej, gdzie masz okazję dzielić się swoimi przemyśleniami. Konsekwetnie i bezwstydnie.