PRODUKCJI KIM KARDASHIAN WEST JUŻ 24 KWIETNIA W TELEWIJI LIFETIME!

Magazyn Forbes oszacował jej przychody tylko w 2017 roku na ponad 45 milionów dolarów. Kim Kardashian West to już nie tylko celebrytka i modelka, ale obecnie jedna z największych ikon stylu w Hollywood. Jej makijaż próbują odtworzyć tysiące internautów – teraz to ona poszukuje przyszłej supergwiazdy świata urody w nowym programie „Glam Masters: mistrzowie makijażu” w telewizji Lifetime we wtorki od 24 kwietnia.

Przygotujcie swoje pędzle i palety, bo już od wtorku 24 kwietnia o 22:00 w telewizji Lifetime pojawi się nowy program „Glam Masters: mistrzowie makijażu”, który pobudzi dawką żywych kolorów i najkreatywniejszych makijaży na świecie. W każdym odcinku widzowie będą śledzić rywalizację czwórki popularnych w Internecie makijażystów, którzy wykonają 3 makijaże na określony temat. Do finału awansuje tylko jedna osoba z każdego odcinka. W ostatnim odcinku programu zmierzą się zwycięzcy wszystkich poprzednich części i zawalczą nie tylko o tytuł Glam mastera, czyli mistrza makijażu, ale także o szansę współpracy z Kim Kardashian West przy tworzeniu limitowanej kolekcji dla jej linii kosmetyków Kardashian Beauty.

Zapytana o program telewizji Lifetime Kim Kardashian powiedziała:

Kocham makijaż i dlatego uwielbiam podglądać tych, którzy wykonują go profesjonalnie na co dzień. Mają niezwykły talent i są w stanie zmienić wygląd osoby za pomocą kilku ruchów pędzlem. Jestem szczęśliwa, że kilku z tych utalentowanych artystów zaprezentuje swoje umiejętności w naszym programie.

Program poprowadzi amerykańska transseksualna aktorka Laverne Cox, znana z roli Sophii Burset w serialu “Orange is the New Black”. W jury znaleźli się także makijażysta Kim Kardashian i innych gwiazd Mario Dedivanovic, gwiazda YouTube’a i vlogerka makijażowa Kandee Johnson oraz założycielka marki „Milk Makeup” Zanna Roberts Rassi. Producentem wykonawczym jest Kim Kardashian West.

„Glam Masters: mistrzowie makijażu” to kolejny program telewizji Lifetime poświęcony modzie i urodzie. Do tej pory widzowie telewizji Lifetime widzieli „Królowe second-handów” prowadzone przez Tamarę Gonzalez Pereę, czyli Macademian Girl,  „Walkę o wybieg z Yolandą Hadid” czy „Modę na krańcu świata” z Hailey Gates.

Premiera „Glam Masters: mistrzowie makijażu” we wtorek, 24 kwietnia o godz. 22:00 w telewizji Lifetime.