Gwiazdy i duchy

#
GwiazdyDuchy

Dziesięć gwiazd, które spotkały duchy

Kto by pomyślał? Gwiazdy są takie same jak my! Przynajmniej w tym sensie, że im też zdarza się bać w nocy różnych dziwnych rzeczy.

Nie ma to jak usłyszeć coś takiego z ust swojego ulubieńca – oto więc 10 sławnych osób i ich niesamowite historie o duchach.

1. Matthew McConaughey

Opowieść Matthew McConaugheya jest jedną z najzabawniejszych, głównie dlatego, że występuje w niej nago. Kiedy aktor wprowadził się do swego nowego domu, usłyszał w nocy dziwne dźwięki. Spodziewając się intruza, wyskoczył nagi z łóżka i złapał kij bejsbolowy. Dopiero później zdał sobie sprawę, że to duch – Madame Blue. Od tamtej pory zapanował między nimi pokój, co McConaughey tłumaczy tym, że regularnie chodzi po domu na golasa.

2. Alyson Hannigan

W 2003 roku Alyson Hannigan oznajmiła, że w domu, w którym mieszkała z mężem i dziećmi, widziała ducha. Nie był to jedyny taki incydent, a jej przyjaciółka również pewnego razu zauważyła zjawę, która wyszła za nimi z domu.

3. Anna Nicole Smith

Myślcie o tym, co chcecie, ale Anna Nicole Smith utrzymuje, że regularnie uprawiała seks z duchem. Z początku myślała, że to jej chłopak, ale wkrótce zdała sobie sprawę, że sprawy mają się inaczej.

4. Taylor Momsen

W przypadku Momsen wszystko zaczęło się przed laty, po śmierci sędziwej sąsiadki. Artystka poszła do jej domu, rozmawiała z nią i zrobiła kilka zdjęć na dowód obecności ducha.

5. Patrick Stewart

O wielu teatrach mówi się, że w nich straszy, nic więc dziwnego, że Patrick Stewart miał tego rodzaju niezwykłe spotkanie podczas występów w londyńskim Haymarket Theatre. Z wrażenia zamarł na chwilę, a pytany później dlaczego, wyjaśnił, że zobaczył na scenie ducha.

6. Keanu Reeves

Kiedy Keanu miał pięć lat, przebywał w domu ze swoją siostrą i oboje ujrzeli nagle postać w białym dwurzędowym garniturze, ale pozbawioną nóg.

7. Miley Cyrus

Miley widziała ponoć upiora w wynajmowanym mieszkaniu w Londynie. Pewnego razu biorąc prysznic, zauważyła siedzącego w umywalce chłopczyka, który majtał maleńkimi nóżkami.

8. Dan Ackroyd

Były pogromca duchów rzecz jasna również ma do opowiedzenia niezwykłą historię – dotyczącą licznych spotkań z duchem swego przyjaciela i gwiazdora Johna Belushiego w słynnym studiu 8H. Jak się wydaje, legendarny wykonawca zamieszkał tam na dobre.

9. Jessica Alba

Jessica Alba przeżyła coś bardziej dramatycznego. Jak twierdzi, gdy jako nastolatka leżała kiedyś w łóżku, została zaatakowana przez ducha. Nie mogła się poruszać, mówić ani krzyczeć i czuła się przyciskana przez jakąś siłę.

10. Sting

W domu Stinga najwyraźniej mieszka duch, który przesuwa rozmaite przedmioty. Potrafi nawet, co brzmi przerażająco, ciskać żyletkami i wbijać je w ścianę.