Premiera filmu w przeddzień ślubu księcia Harry’ego z Meghan Markle

W piątek, 18 maja o godz. 19:00 (w przeddzień ślubu księcia Harry’ego z Meghan Markle) telewizja Lifetime pokaże film „Książe Harry i Meghan: miłość wbrew regułom” (org. Harry & Meghan: A Royal Romance) opowiadający miłosną historię pary. W rolę księcia wcielił się Murray Fraser (znany z ról w serialach The Loch i Victoria), a Meghan Markle zagrała Parisa Fritz-Henley (seriale Marvela Jessica Jones, Luke Cage). Za kamerą stanął Menhaj Huda (Kidulthood, Opowieści z metra, Prawo Murphy’ego), a za scenariusz odpowiadali Scarlett Lacey i Terrence Coli (90210, Pogoda na miłość).

Jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku na dworze brytyjskim jest ślub księcia Harry’ego z amerykańską aktorką Meghan Markle. Oboje wiele w życiu przeszli – on przeżył tragiczną śmierć matki, a ona zmagała się z piętnem dziecka z mieszanego małżeństwa. Ich związek musiał pokonać wiele przeszkód w drodze do ślubnego kobierca.

Film oryginalny telewizji Lifetime „Książe Harry i Meghan: miłość wbrew regułom” odsłania kulisy związku i wzajemnego uwodzenia się pary od randki w ciemno, na której oboje odkryli w sobie pokrewne dusze. Trudna przeszłość zbliżyła ich do siebie i pomogła stworzyć iście bajkowy związek. Książę Harry, o którego wybrykach z lubością rozpisują się brukowce, nie cieszył się dobrą reputacją. Ambitna i szczera do bólu Meghan to z kolei rozwódka pozostająca w burzliwych relacjach z siostrą i na pierwszy rzut oka nie wydawała się dobrym materiałem na księżną. Jednak po kilku początkowych zawirowaniach Harry i Meghan szybko zdobyli nawzajem swoje serca, a niebawem również sympatię opinii publicznej.

Zdjęcia do filmu powstawały w Vancouver i Los Angeles.

Premiera w piątek, 18 maja 2018 o godz. 19:00 w telewizji Lifetime.
Powtórki filmu są zaplanowane na sobotę, 19 maja o 16:00 i 23:00, niedzielę, 20 maja o 12:30 i niedzielę 27 maja o 23:00