10 rzeczy, które musicie wiedzieć o Christy

1. Jest najbardziej onieśmielająca z całej grupy, a to chyba o czymś świadczy.

2. Nie dajcie się zwieść jej filigranowej budowie i delikatnej buźce. Jednym podniesieniem brwi potrafi obracać budynki w pył.

3. W każdą rozmowę wplata temat seksu. Wibratory, dziewictwo, porno – wszystkie karty na stół. Seks też na stół bo, jak wiadomo, stół to idealne miejsce do uprawiania seksu ;)

4. Spotyka się z Toddem, który wcześniej był chłopakiem Briany. W przeciwieństwie do Christy, Todd jest trochę opieszały, cichy i uprzejmy. Zupełnie nie potrafi oprzeć się Tornado Christy, która wcale nie ukrywa, że marzy o chwili, kiedy Todd przed nią uklęknie i zada jej TO konkretne pytanie. W międzyczasie sama szuka idealnego pierścionka. Co więcej, znajduje go i bez ogródek mówi o tym swojemu wybrankowi. To się nazywa determinacja!

5. Traci jest już zaręczona ze swoim wieloletnim partnerem i wkurza ją, że Christy wciąż gada o swoim ślubie, chociaż NIE JEST NAWET ZARĘCZONA. Uważasz, że to zrozumiałe? Nie dla Christy!

6. Christy ma dwójkę dzieci równie niskiego wzrostu, które jednak nie goszczą często na ekranie.

7. Christy miała kiedyś problem z alkoholem i od czterech lat nie pije. Ale kiedy wychodzi na miasto z przyjaciółkami, w ogóle się nie wyróżnia. To nie tequila rozwiązuje jej język – ona po prostu jest taka jest…

8. Podobnie jak część jej koleżanek, Christy ma za sobą przygodę z aktorstwem, ale teraz pracuje z domu, jako doradca finansowy.

9. Z całej grupy to właśnie Christy dobrze mieć zawsze na oku. Jest pierwsza do awantury, pierwsza zalewa się łzami i zrobi wszystko, żeby postawić na swoim. Koleżanki z programu są jej najlepszymi kumpelami, ale to wcale nie znaczy, że nie oberwą od niej torebką po głowie.

10. W dzieciństwie śmiano się z niej i wpychano ją do śmietnika. Ale sądząc po tym jak zachowuje się podczas kłótni, Christy wie doskonale jak należy się bronić.