10 rzeczy, które musicie wiedzieć o Terrze

Terra Jole znana jest ze swoich występów jako Mini-Britney i Mini-Gaga. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

1. Terra wiedzie prym wśród koleżanek, jest ich Królową. Jest tlenioną blondynką z podgoloną fryzurą, uwielbia cętki i koronki. Nie daj się zwieść jej niskiej posturze – odgryzłaby ci kolana i uwiodła twojego faceta, zanim zdążyłabyś się do niej schylić ;)

2. Od pięciu lat jest w związku z Joem, który także jest niskiego wzrostu. Joe ma niebanalny zarost i lubi być filmowany, kiedy pogrążony w myślach gra na perkusji.

3. Terra występuje jako Mała Lady Gaga – rozkręcanie kariery jest dla niej priorytetem. Sprawia wrażenie najinteligentniejszej i najbardziej wyrachowanej z całej grupy, co często budzi w ludziach przerażenie. Nie bez powodu jest „Małym Potworkiem" Lady Gagi.

4. Wystarczy zobaczyć jak tańczy, żeby zrozumieć dlaczego wybrała taką karierę. Wydaje się, że tyłek żyje własnym życiem, gdzieś w Las Vegas.

5. Chociaż stale temu zaprzecza, Terra czuje zagrożenie ze strony Eleny – rosyjskiej piękności i artystki scenicznej. Terra oskarża Elenę o podkopywanie jej pozycji. Spodziewamy się rwania włosów.

6. Z całej grupy tylko ona ma wcześniejszy status celebrytki – występowała ze swoim własnym przedstawieniem, jeździła też po świecie z takimi gwiazdami jak Miley Cyrus.

7. Żeby nie było, że jest tylko ostra jak żyleta – Terra działa na rzecz praw zwierząt, niedawno uratowała i wzięła pod opiekę 40 psów. Może i nie przepada z ludźmi, ale za to czworonogi sprawiają, że mięknie jej serce.

8. Jej imię nie bez powodu kojarzy się ze słowem „terror".

9. Jej mięśni brzucha można by używać jak tarki, mimo że, jak pokazała w pierwszym odcinku, mali ludzie nie mogą robić brzuszków.

10. Na przekór samym sobie, na pewno polubicie Terrę najbardziej ze wszystkich bohaterek. Jest silna, niezależna, a patrząc jak rozprawia się z nieprzychylnym otoczeniem, łatwo zapomnieć o jej niewielkim wzroście.