10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Elenie

Mała Britney z rosyjskimi korzeniami – dowiedz się więcej o Elenie

1. Jak na osobę niskorosłą jest WYSOKA. Koleżanki mówią on niej Shaq, co może choć nie musi oznaczać, że najlepiej czuje się wśród umięśnionych mężczyzn.

2. Jest także piękna – z rozmów innych kobiet dowiadujemy się, że w przeciwieństwie do większości małych ludzi, nie ma dużej głowy i drobnego tułowia. Koleżanki jej za to nienawidzą.

3. Jako jedyna z grupy nie jest w związku z osobą niskorosłą – jej mąż ma 188 cm wzrostu i jest Afroamerykaninem. Elena uwielbia kiedy ją podnosi, co robi z łatwością, bo jest od niej trzy razy wyższy.

4. Ze swoim mężem Prestonem zaręczyła się po trzech miesiącach znajomości. Niektórzy uważają, że ten pośpiech spowodowany był chęcią zdobycia zielonej karty, ale para wydaje się naprawdę szczęśliwa.

5. Elena to Rosjanka i świeża krew w grupie. Chce zawrzeć nowe przyjaźnie, ale chyba brakuje jej w tym doświadczenia. Właściwie to ani trochę jej to nie wychodzi :(

6. Kłody pod nogi rzuca jej przede wszystkim Terra – druga blondynka w grupie. Wykluczyła ją z sesji zdjęciowej w stylu „pin-up" i puszcza jej spojrzenia, jakby chciała jej przywalić.

7. Elena występuje jako Mała Britney i sama mówi o sobie „miniaturowa Britney Spears".

8. Większość ludzi uważa określenie „karzeł" za obraźliwe. Przez swoje rosyjskie korzenie i nietypowe pochodzenie, Elena traktuje to słowo neutralnie i używa go swobodnie. Ta swoboda przysparza jej całą masę przyjaciół.

9. Odmiana karłowatości, na którą cierpi Elena, uniemożliwia jej posiadanie dzieci, co przygnębia Elenę. Nas o wiele bardziej przeraża, że miałaby urodzić dziecko należące do mężczyzny, który ma prawie 190 wzrostu.

10. W dzieciństwie Elenę, która wychowywała się w Rosji, przez dwa lata przywiązywano do łóżka, żeby wyprostować jej nogi. PRZEZ DWA LATA. Przy tej historii trochę blednie opowieść Christy o tym, jak wpychano ją do śmietnika.