Nastoletni małżonkowie

#
NastoletniMalzonkowie

Nastoletni małżonkowie - poznaj bohaterów programu

Małżeństwo w młodym wieku może być udane? Trzy pary, których losy będziecie śledzić w programie „Nastoletni małżonkowie”, wydają się być tego potwierdzeniem. Ich związku okazały się być poważne, choć początki bywały różne.

Emma i Joey Jackson nadal mieszkają razem w Dallas w stanie Oregon. Emma łączy pracę w restauracji z nauką, Joey skupia się na pracy w sklepie spożywczym. Choć widzowie programu mogli mieć wątpliwości, czy ten związek przetrwa, bo relacje młodych małżonków nie należały do łatwych, udało się im przezwyciężyć trudności. Spory dotyczyły m.in. planów zawodowych i kwestii kupna domu.

Brenda i Travis Wolf mimo różnic w poglądach m.in., na kwestie wiary, aborcji i związków homoseksualnych, tworzą szczęśliwy związek i są dowodem na to, że przeciwności się przyciągają. Obydwoje studiują, wynajmują mieszkanie. Ostatnie lato spędzili w Seattle, gdzie Travis odbył praktykę jako programista.

Halie & George Alexander również są razem. Mieszkają w Utah, co dla Halie nie jest powodem do radości, bo bardzo tęskni za swoją rodziną. Rodzicie Halie zadeklarowali, że planują przenieść się z Arizony, gdzie mieszkają, do Utah, by być bliżej córki, która wyszła za mąż w wieku ledwie 18 lat. Halie i George są mormonami. Ślub w młodym wieku nie stanowił dla nich problemu – była to wręcz jedyna forma związku, jaką akceptowali.