Nowy uśmiech, nowe życie - odmieniamy los!

Czy możesz sobie wyobrazić zęby tak zniszczone, że uniemożliwia to normalne życie?

 

Niektórzy mają zęby w tak słabej kondycji, że nie mogą nie tylko chodzić na randki ;) czy pracować, ale nawet normalnie żyć, ze względu na ból i wstyd, których doświadczają na co dzień. Lifetime dał takim ludziom szansę! "Nowy uśmiech, nowe życie" to program ukazujący czyniące cuda zabiegi stomatologiczne, dzięki którym zmianie ulega nie tylko wygląd uczestników, ale też ich samopoczucie. 

Podczas sześciu godzinnych odcinków będziemy obserwować pracę zespołów stomatologów; m.in. Dr Amir Ahmadi, Dr Debra Glassman i Dr Ramin Tabib z Nowego Jorku oraz Dr Kimberly Knopf i Dr Bill Dorfman w Los Angeles. Zetknął się oni z najgorszym uzębieniem, jakie można sobie wyobrazić. Zdiagnozują przyczynę problemu i przywrócą uśmiechy klientom, dając im możliwość odzyskania pewności siebie i dadzą im powód do dumy z uśmiechu na miarę Hollywood.

Premierowy odcinek programu "Nowy uśmiech, nowe życie" pokazuje historię Alyssy – licealistki, która urodziła się z dysfunkcją genetyczną, które uniemożliwiło prawidłowe wybicie się części zębów. Alyssa ma nadzieję, że z pomocą doktora Ahmadi, będzie mogła poznać smak beztroskiego życia, jakie wiodą jej rówieśnicy i w końcu zacząć umawiać się na radnki. Poznamy także Marka, który miał piękne zęby i uwielbiał się uśmiechać aż do wypadku, który zdarzył się podczas meczu baseballu w szkole średniej. Mark ma nadzieję, że po operacji dentystycznej odzyska pewność siebie i znów będzie się uśmiechał. W każdym kolejnym odcinku poznamy dwójkę nowych pacjentów.