Pop game

#
PopGame

Kto występuje w programie Pop Game?

Ashlund Jade, lat 13, pochodzi z Riverton w Utah

Jest najmłodszą uczestniczką programu, ale 22 miliony odsłon na YouTube, jakimi może się pochwalić, z pewnością zasługują na uwagę. Ashlund śpiewa, od najmłodszych lat startuje w konkursach tanecznych i występuje w popularnych teledyskach realizowanych dla DreamWorksTV. To wszechstronnie utalentowana piosenkarka, tancerka, modelka i wschodząca gwiazda muzyki pop, obdarzona charyzmą, która wyróżnia ją w tłumie. Jej mama i menadżerka Mindy prowadzi szkołę tańca, w której Ashlund doskonali choreografię do swych nagrań. Obie będą próbowały udowodnić, że trzeba się z nimi liczyć.

 

Cravetay, lat 16, z Atlanta w Georgii

Ta piosenkarka i kompozytorka z Atlanty ma jeden cel – wygrać – i niewątpliwy talent, który jej w tym pomoże. Cravetay wypromowała się sama i od 2014 roku zamieszcza na YouTubie własne klipy. Szybko zyskała rzeszę fanów i już w następnym roku ukazał się jej debiutancki album „IMF”. Tak w życiu, jak i w muzyce Cravetay wierzy, podobnie jak jej mama i menadżerka Deneen, że nie należy spoglądać za siebie. Obie chcą pokazać światu, że to Cravetay jest przyszłością muzyki pop.

 

Grant Landis, lat 17, pochodzi z Joplin w Missouri

Ten zaledwie 17-latek ze Środkowego Zachodu osiągnął więcej niż niejeden dwukrotnie starszy artysta. Ma już na koncie dwie trasy wyprzedane do ostatniego biletu („Bedtime Stories” i „Grant Landis Live”), współpracował ze sławnym zespołem country Sugarland, a jego filmy na YouTubie przyciągają miliony widzów. Grant, którego menadżerem jest mocno się w to angażujący tata Michael, stawia sobie za cel udowodnić, że jest prawdziwą gwiazdą pop zmierzającą prosto do supergwiazdorstwa.

 

Madysyn Rose lat 15, z Huntington Beach w Kalifornii

Kiedy Madysyn Rose miała 13 lat, jej tata wrzucił na Facebooka 36-sekundowy filmik, w którym dziewczynka ćwiczyła piosenkę „La La La”. W ciągu dwóch dni nagranie miało 10 milionów odsłon i tak zaczęła się ta obiecująca kariera. Odtąd Madysyn zachwyca świat swoimi niesamowitymi zdolnościami wokalnymi i uduchowionym głosem. W mediach społecznościowych ma miliony fanów, a niedawno wydała w iTunes swój pierwszy album „Butterfly”. Przy wsparciu oddanej mamy-menadżerki Sherry z pewnością będzie trudnym przeciwnikiem.

 

Ian Grey lat 15, z San Antonio w Teksasie

Wykonawca i kompozytor Ian Grey muzykuje, odkąd po raz pierwszy zdołał utrzymać w rękach gitarę. Potem poszerzył jeszcze instrumentarium o pianino, gitarę basową, ukulele i perkusję. Już jako 12-latek wystąpił na legendarnym festiwalu SXSW. W 2014 roku, poświęcając wygody rodzinnego domu, przeniósł się do Los Angeles, by rozpocząć prawdziwą muzyczną karierę. Ian traktuje muzykę bardzo poważnie i jest gotów zaprezentować swój talent całemu światu.