Rezydencje gwiazd

#
RezydencjeGwiazd

Najlepsze narzuty i koce na zimę

Robi się zimno, ale WCIĄŻ trwają dyskusje na temat tego, kiedy włączyć ogrzewanie (należało to zrobić już kilka dni temu). Zamiast się więc kłócić ze współmieszkańcami, wkładamy siedem swetrów i próbujemy pisać SMS-esy w rękawiczkach (podpowiedź: rób to nosem). Gromadzimy też stosy narzut i koców. Niniejszym apelujemy do wszystkich, by się porządnie opatulili, ignorując tych, którzy uparcie nie chcą włączyć ogrzewania. Oto kilka przydatnych propozycji. Każda najlepiej się sprawdzi w połączeniu z kanałem Lifetime.

The White Company

Są naprawdę dobrzy. Jedynym problemem może być ta biel. Zwłaszcza jeśli ktoś lubi czerwone wino, gorącą czekoladę, herbatę albo... o cholera. Wyglądasz teraz tak, jakbyś się ubiegał o rolę w reklamie proszku do prania. Ale chyba ci ciepło?

Anorak

Całujące się jeże, tańczące jelenie i konie, sympatyczne króliki... Jakimś cudem Anorak zdołał zapewnić swej menażerii wyrafinowaną formę. Wzornictwo doskonale uzupełniają wysokiej jakości tkaniny i śmiałe kolory. Koce z motywem konia czy królika kosztują 85 funtów.

The Orchard

Dzianiny nieodparcie kojarzą się z zimą (czytając to, pewnie masz ich na sobie ze trzy sztuki). The Orchard być może nawiązuje nieco do stylu „szorstkiej wiejskiej elegancji”, ale te owcze wełny są naprawdę cudowne. Podobnie jak poduszki do kompletu.

Plumo

Plumo to dziwna marka. Z jednej strony trudno uzasadnić wydanie 39 funtów na sześć bibelotów. Z drugiej, niektóre z oferowanych tu przedmiotów są niewiarygodnie piękne i niedrogie. Do tej kategorii zaliczają się koce – w cenie poniżej 60 funtów, z ładnej wełny, kolorowe i wzorzyste. Na uwagę zasługują też narzuty Brea.

Next

Na zakupach w Next trzeba uważać. W jednej chwili można się „potknąć o trend” (że tak to ujmiemy), a w następnej wpaść w rolę „fajnej mamuśki” z obsesją na punkcie zdobienia wnętrz. Wszystko tu jest takie... dopasowane do siebie, szczególnie zimą, kiedy dominują świąteczne motywy. Ale jeśli sięgnąć wzrokiem poza cekiny, można tu znaleźć niedrogie narzuty dobrej jakości.

Smug

Na zakupach w Smug rzeczywiście czujemy się zadowoleni z życia. To jeden z tych modnych sklepów, które klientom oferują ładne opakowania, niebanalne wzornictwo i genialne towary. Narzuty i koce są przepiękne i w doskonałej kolorystyce. Pod czymś takim każdemu będzie naprawdę ciepło.

Donna Wilson

Donna Wilson to królowa tekstyliów. Zadowoli każdego klienta, nawet jeśli szuka szalika w kształcie lisa (co nam się zdarza) czy czegoś cieplejszego. Szczególnie rozbawiła nas tu drewniana narzuta, pod którą można udawać zimującą wiewiórkę.