KARNAWAŁOWY BAL CHARYTATYWNY #JESTEM

 

Telewizja Lifetime jest partnerem wyjątkowego wydarzenia - BAL RÓWNYCH SZANS #JESTEM organizowanego przez Fundację JA TEŻ, która tworzy wyjątkowe projekty wspierające ludzi z Zespołem Downa na każdym etapie rozwoju, tak by przygotować ich do dorosłego życia w społeczeństwie. Chcesz nas wesprzeć? Zarezerwuj miejsce na balu, który odbędzie się 2 lutego 2018 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

KARNAWAŁOWY BAL CHARYTATYWNY
#JESTEM

BAL RÓWNYCH SZANS

02.02.2019 , GDAŃSKI TEATR SZEKSPIROWSKI

GODZINA 19:00 - WERNISAŻ WYSTAWY MIŁOŚNICY MIŁOŚCI

GODZINA 19:00-20:00 - PRZYBYCIE GOŚCI, REJESTRACJA, LAMPKA WINA NA POWITANIE

20:00 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE BALU

Bal poprowadzą Beata Szewczyk i Włodek Raszkiewicz

ZAPRASZAMY

na wyjątkowy karnawałowy bal charytatywny organizowany w pięknych wnętrzach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego przez Fundację JA TEŻ w partnerstwie z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim oraz Rotary Gdynia Orłowo.

Bal jest pierwszym z cyklu wydarzeń, realizowanych wspólnie z miastem Gdańsk mówiących o akceptacji, włączeniu, o różnorodności, która czyni nas wyjątkowymi w ramach kampanii #Jestem.

Miejsce balu nie jest przypadkowe. Gdański Teatr Szekspirowski jest szczególnie drogi naszej Fundacji. Jest on kolebką idei zatrudnienia i aktywizacji osób dorosłych z zespołem Downa. To tutaj pracuje 10 podopiecznych Fundacji realizując zadnia obsługi widza. Stąd też projekt powędrował do Teatru Muzycznego w Gdyni i Centrum Konferencyjnego w Krakowie.

Szacunek do drugiego człowieka i godność osoby ludzkiej wraz z prawem do włączenia doprowadziła nas dzisiaj do organizacji

Balu Równych Szans.

ŚRODKI ZEBRANE NA BALU

zostaną przeznaczone na przygotowanie i wyposażenie nowego ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjnego, który będzie spełniał role opieki nad rodzicem i dzieckiem, włącznie z realizacją rehabilitacji, edukacji i zatrudnienia. Chcemy objąć opieką cały okres życia dzieci z trudnościami rozwojowymi po to, żeby dać im dorosłe, aktywne i w pełni społeczne życie.

Bal będzie jednocześnie otwarciem Wystawy przygotowanej specjalnie dla nas przez Panią Katarzynę Gapską “Miłośnicy Miłości”

GOŚCIE SPECJALNI

Gościem specjalnym balu będzie

Wiceprezydent Piotr Kowalczuk

oraz znany wszystkim mistrz olimpijski oraz mistrz świata w żeglarstwie
Mateusz Kusznierewicz,
który poprowadzi dla Państwa aukcję wyjątkowych przedmiotów.

W PROGRAMIE BALU

 • Występy artystów,
  w tym w ramach idei “Młodzi na rzecz dzieci” wystąpi zespół młodych trójmiejskich muzyków, którzy grają muzykę będącą połączeniem brzmienia orkiestralnego z elektroniką i wokalem - projekt, który powstał z marzenia młodego siedemnastoletniego chłopaka - Woodkid Project

 • Gwiazdą specjalną balu będzie zespół GOLDEN LIFE

 • Aukcja wyjątkowych przedmiotów, którą poprowadzi dla Państwa Mateusz Kusznierewicz

 • Obiad i bufety pozwalające bawić się do ostatnich chwil balu

 • Taniec do białego rana. Do tańca zagra zespół Rarytas Live Band

 • Loteria specjalna

  A wszystko to w pięknych wnętrzach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, na sali głównej, w towarzystwie wyjątkowych gości.

   

  FUNDACJA JA TEŻ

 • jest członkiem EDSA (European Down Syndrome Association) oraz DSI (Down Syndrome International)

  Praktyka innych krajów europejskich pokazała nam, że tylko świadome społeczeństwo jest dumne z tego, że może pomóc słabszym.