Poznaj bohaterów programu "Taki się urodziłem"

W nowym programie telewizji Lifetime pt. „Taki się urodziłem” śledzimy losy ludzie, których rzadko można zobaczyć w mediach: młodzi mężczyźni i kobiety z zespołem Downa, a głównym tematem – ich relacje z rodzinami, znajomymi i otoczeniem. W programie występuje siedem osób i ich rodzin; niektórzy już się znają, inni zaś spotykają się po raz pierwszy. Każdy z bohaterów ma jakieś problemy i wyzwania, którym musi sprostać on sam, jak i społeczeństwo. Każdy też ma historię do opowiedzenia, która sprawi, że spojrzymy na tych ludzi w inny sposób.

BOHATEROWIE

Rachel - Pracuje w kancelarii firmy ubezpieczeniowej i ma być druhną na zbliżającym się ślubie swojego brata. Rachel też chciałaby wyjść za mąż, ale najpierw musi znaleźć właściwego faceta.

Sean - Doskonały golfista i zapalony sportowiec. Uważa się za kobieciarza i z wielką śmiałością przedstawia się każdej napotkanej kobiecie, która mu się podoba.

John - Od najwcześniejszych lat dawał rodzicom do zrozumienia, że pragnie być w centrum uwagi. Urodzony artysta, uwielbia muzykę i robi karierę rapera.

Steven - Pracuje na zmywaku w Anaheim oraz przy obsłudze klientów w lokalnym sklepie spożywczym. Jest wielkim kinomanem i zna tytuły wszystkich filmów nagrodzonych Oscarem.

Cristina - Kochająca i współczująca młoda kobieta, która pracuje w szkole. W wolnym czasie uwielbia rozmawiać przez telefon z Angelem, z którym spotyka się od czterech lat i za którego chce wyjść.

Megan - Początkująca bieznesmenka. Zaprojektowała własną serię ubrań, które sprzedaje pod marką Megology. Realizuje marzenie o tym, by zostać producentką filmową, i wszędzie głosi, że społeczeństwo nie powinno ograniczać dorosłych niepełnosprawnych.

Elena - Młoda kobieta z zacięciem dramatycznym. Uwielbia gotować, tańczyć i pisać wiersze, jest też bardzo dumna ze swojej niezależności.