Zobacz nowy program: WALKA O WYBIEG Z YOLANDĄ HADID

Nowy program we wtorki, od 6 marca o 21:00

Sześć młodych dziewczyn i jedno marzenie – zostać supermodelką

Aby zaistnieć w świecie modelingu, potrzeba nie tylko talentu i ciężkiej pracy od najmłodszych lat, ale także wsparcia ze strony bliskich. W nowym programie Telewizji Lifetime "Walka o wybieg" Yolanda Hadid, była modelka a prywatnie mama supermodelek Gigi i Belli, wykorzysta swoje doświadczenie do tego, aby odnaleźć kolejną wielką gwiazdę wybiegu.

"Walka o wybieg z Yolandą Hadid" to nowy program Telewizji Lifetime w którym sześć nastoletnich dziewczyn rywalizuje ze sobą o spełnienia swojego marzenia zostania modelką marzących o zostaniumodelką. Widzowie programu będą mogli śledzić losy tych młodych uczestniczek, którym towarzyszyć będą ich mamy. Przez osiem tygodni, Yolanda wraz ze sztabem ekspertów, zajmą się szkoleniem aspirujących modelek z zakresu wytrzymałości fizycznej jak i psychicznej. Uczestniczki będą brały udział m.in. w sesjach zdjęciowych i próbnych castingach, które pomogą im nie tylko nabyć cennych umiejętności ale pozwolą również na zacieśnienie więzi ze swoimi matkami.

W programie jako goście specjalnie pojawią się supermodelki Gigi i Bella Hadid, Devon Windsor i Alek Wek. Siostry Hadid opowiedzą o początkach swoich karier i udzielą cennych rad uczestniczkom. Oprócz nich, uczestniczki poznają również znanych amerykańskich projektantów - Tommy'ego Hilfigera i Nicole Miller. Nagrodą główną w programie jest podpisanie kontraktu z Yolandą na dalszy mentoring a potencjalnie również zawarcie współpracy z renomowaną agencją IMG Models w Nowym Jorku, która reprezentuje takie sławy jak Kate Moss, Mirandę Kerr, Karlie Kloss czy Monikę Jagaciak. Oprócz tego, w każdym odcinku programu, uczestniczka, która najlepiej poradzi sobie z zadaniami wygrywa $5000, które jest przeznaczone na dalszy rozwój jej kariery.