Katarzyna Bujakiewicz ambasadorką telewizji Lifetime!

Katarzyna Bujakiewicz została ambasadorką telewizji Lifetime. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją także w roli prowadzącej nowego programu „Wnętrze do poprawki: domy gwiazd”, w którym zabierze telewidzów w podróż do domów znanych Polaków, a także sprawi, by fantastyczne wnętrza, w skutek drobnych poprawek, stały się naprawdę idealne!

Katarzyna Bujakiewicz – należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek, autentyczna we wszystkich projektach, których się podejmuje, do bólu prawdziwa i naturalna. Lubiana zarówno przez mężczyzn, którzy doceniają jej kobiecą urodę i sex-appeal, jak i przez kobiety, które odbierają Kasię jako „równą babkę” i „koleżankę z sąsiedztwa”. Jest aktorką o wielu twarzach. Zagrała w komediach („Kochaj i rób, co chcesz”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Nigdy w życiu”, „Listy do M”), w filmach sensacyjnych („RH+”, „Poranek kojota”), historycznych („Sława i chwała”, „Stara Baśń - kiedy słońce było Bogiem”) oraz w dramatach („Warszawa”, „Inferno”). Jednak serca wielu widzów zdobyła dzięki rolom serialowym. Wcieliła się w postać uroczej, nieco zagubionej siostry Marty w „Na dobre i na złe” i energicznej, radosnej Marioli w „Magdzie M”. Później związała się z serialem „Lekarze” przez rolę pełnej temperamentu instrumentariuszki Sylwii.

 

Kasia to również ceniona aktorka teatralna (Teatr Współczesny/Szczecin, Teatr Polski/Poznań). Uwielbia sport i prowadzi aktywny tryb życia, jak sama przyznaje: „dzień bez biegania, to dzień stracony”, chętnie zamienia szpilki na dres. Jest zaangażowana od wielu lat w działania Drużyny Szpiku, jest potencjalnym dawcą i ciągle czeka na ten najważniejszy telefon. Wspiera inicjatywy proekologiczne, żyje świadomie i zdrowo. Jeśli decyduje się na udział w jakimś projekcie, robi to z pełnym przekonaniem, i na 100%, zarażając innych swoją energią, otwartością i pozytywnym spojrzeniem na świat. Zajmuje się tym, co dla niej ważne, nie rozmieniając się na drobne. Dzieli swoje życie na przed i po urodzeniu córki Oli.